AIRTAC Model | MA25-150SCA | Mini Air Cylinder
12,240.00 LKR
MA Series
25mm Bore Size
150mm Stroke length
In Stock: 4
Can be backordered with delivery in 15 to 30 working days after order approval if out of stock.
SKU: 9376 Categories: , ,
  • Bore Size: 25mm
  • Stroke Length: 150mm
  • Action Type: Double acting mini cylinder
  • Material: Stainless steel
  • Operating Pressure: 0.15 MPa ~ 1.0 MPa
  • Working Temperature: -20°C ~ 70°C