PEG10-10-08 | Three-Way Different Diameter Union T-Type Push-In Connector
PEG Series
8mm and 6mm Tube Size
In Stock: 645
Can be backordered with delivery in 15 to 30 working days after order approval if out of stock.
  • Type: Three-way T-type union connector.
  • Connection Type: Push-in, no tools required for installation.
  • Tube Sizes: Connects 10mm and 8mm tubes.